Про це на росії ніхто не розкаже! Виявилось, що на початку ХХ століття гривня ходила з тризубом, а рубль був “прикрашений” св*стикою

Про ці купюри ніхто не розповідає в Росiї, тому, що всім стане зрозуміло, звідки пішла ця св*стика, яку потім взяли за символ ф*ш*сти.

Не треба з цими купюрами путати російські рублі видані 1918 року без св*стики, і якими так часто аргоментують російські «історики».

Українська гривня з тризубом 1918 року:

Нагадаємо, раніше цього тижня осійський президент володимир путін порівняв себе з Петром І, а вторгнення в Україну – з Північною війною. Такі історичні паралелі путін провів після відвідування виставки, присвяченої 350-й річниці з дня народження Петра І.

Російський президент заявив: з тих часів нічого не змінилося, адже тоді імператор вів війну зі Швецією, яка продовжувалася 21 рік. При цьому путін запевняє: це була не загарбницька війна, а, «повернення і зміцнення територій».

Одночасно із цими заявами, уряд Фінляндії вирішив внести зміни до законодавства, щоби побудувати стіну на кордоні з росією.