“Процеси запущені – 100%”: З надійних джерел стало відомо, що у Кремлі з дня на день відсторонять Путіна “по хворобі”, і владу в свої руки візьме так звана Рада безпеки

В Росії йдуть політичні ігри, спрямовані на транзит і зміну влади, стверджує Павло Лисянський. Оточення президента Росії Володимира Путіна починає “розгойдувати човен”, щоб примусити його обрати собі наступника і піти у відставку.

Про це розповів правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський на Youtube-каналі ТСН.

За його словами, в Російській Федерації на сьогоднішній день змагаються за владу декілька угруповань, до складу яких входять військові, політичні діячі і спецслужбісти.

“Коли вперше Путін планував транзит влади, він планував на своє місце Сергія Іванова (напередодні виборів 2008 року – ред.). Він вже оголосив, що Іванов мій наступник. І потім, коли зайшов до кабінету до Сергія Іванова, побачив, що в Іванова в черзі стоїть все його оточення. Путін вийшов, сказав – добре, і наступником став Медведєв. Тому кого Путін визначить своїм наступником – ніхто не розуміє. Його оточення йому натякає – шановний диктаторе, або добровільно, або зараз підніметься дуже потужний скандал”, – розповів він.

Лисянський вказав на ознаку того, що справи Путіна в Росії похитнулися.

“Навіть у Comedy Club почали глузувати зі стану справ у Російській Федерації. Comedy Club – це “Газпром медіа”, вони не незалежні… Еліти дали сигнал. Зараз будуть “розгойдувати човен” Путіна, якщо він не погодиться добровільно піти у відставку”.

Як зазначив експерт, президент РФ “може не погодитися, але до нього підуть якісь радники, скажуть – ви ж розумієте, така ситуація…”.

“Там йдуть політичні ігри, спрямовані на транзит і зміну влади… Те, що ці процеси запущені – 100%”, – переконаний Лисянський.

В той час політолог Андрій Піонтковський заявив: “Путін буде знятий не масовими Демонстраціями, а змовою всередині правлячого угруповання. Виникає величезна потреба назвати винного для всього режиму, для всього президентського апарату . Ну якось треба пояснювати поразку … Треба назвати винного. Чисто біологічні, тваринні інтереси системи загалом вимагають самого легкого варіанту назвати (винним – ред .) Путіна, відмежуватися від нього: “Товариш Путін зробив низку серйозних помилок в українському питанні і за станом здоров’я не може виконувати обов’язки”, – розповів Піонтковський . – . Посилаючись на джерело, він повідомив, що оточення Путіна зараз обговорює сценарій колективного управління країною .

Посилаючись на джерело , він повідомив , що оточення Путіна зараз обговорює сценарій колективного управління країною . “Серйозно розглядається питання про передачу влади Раді безпеки на деякий період у зв’язку з загостренням хвороби Путіна … Це серйозне джерело, його інформація завжди підтверджувалася”, – повідомив російський політолог .