Приготуйтеся, бо ця новина справжнє свято! Головнокомандувач Залужний зараз радісно “потирає руки” бо на це є вагомі причини, – Путін сам того не усвідомлюючи загнав війська в “херсонський котел”

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний тонко зіграв на психологічних особливостях диктатора РФ Володимира Путіна щодо Херсона.

Військове командування РФ перекидає колосальну кількість військ у правобережний казан на Херсонському напрямку.

Перед російською армією замаячив грандіозний розгром.

Ситуацію прокоментувала на своєму каналі в YouTubе російська журналіст і письменник Юлія Латиніна.

Вона звернула увагу на те, що ЗСУ не стали повністю руйнувати мости через Дніпро, хоч мали таку можливість.

“Залужний, на мій погляд, геніальний полководець. Він веде війну з урахуванням не тільки технічних можливостей російської армії, а й психологічних можливостей Путіна. Дивіться, що відбувається під Херсоном. Там можна було роздовбати всі мости, і тоді російське угруповання під Херсоном виявилося б просто відрізаною, їй довелося б здаватися, гинути чи якось бігти через Дніпро. але Залужний – розумниця, не всі мости знищив, а лише частково пошкодив”, – розповіла журналістка.

Цими ударами, наголосила вона, Україна дала чітко зрозуміти Кремлю, що Херсон є великою пасткою і варто робити чергову “крок доброї волі”.

Але Москва цим шансом не скористалася.

“Найрозумнішим, зі стратегічної точки зору, було б піти з правого берега України, стати в глуху оборону, закопатися. І тоді нічого б українські війська не змогли вдіяти. але, зважаючи на все, слово “референдум” для Путіна священне… Путіну дуже

важливо провести цей “референдум”. Кількість людей у російській армії, яка помре за цей час, йому не така важлива. Залужний просто потирає руки”, – розповіла Латиніна.

Вона прогнозує розгром окупаційного угруповання ЗС РФ, яке зараз заганяють на правих берегах Дніпра.

“Залужний, зважаючи на все, точно прорахував Путіна. Він прорахував, що якщо у Путіна буде можливість засунути голову російської армії в херсонський мішок, він неодмінно це і зробить”, – констатувала журналістка.