Путін цього не переживе! Гіркін щойно заявив, що Китай з дня на день розпочне повноцінну анексію Сибіру та Далекого Сходу рф

Стрєлков прогнозує створення на територіях Сибіру та Далекого Сходу РФ “народних республік” під контролем Китаю.

Один із перших ватажків “ДНР” та офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін за підсумками війни з Україною прогнозує створення Китаєм на території Росії “народних республік” за прикладом ОРДЛО.

Про це він заявив у ході ефіру на одному з російських YouTube-каналів, прогнозуючи можливість розпаду та розчленування Росії на частини, повідомляє Український Діалог.

На його думку, одним із головних підсумків війни з Україною може стати зміна влади в РФ на прозахідний уряд, що стане геополітичною загрозою становищу Китаю, влада якого спробує створити на території Далекого Сходу Росії, а також Сибіру “народних республік”.

“Китай це не терпітиме, і на Далекому Сході, і в Сибіру у нас з’являться “народні республіки”, тим більше що там багато національних регіонів – Якутія, Чукотка”, – заявив Стрєлков.

За його словами, Китай демонстративно відмовляється від спроб змусити китайські комерційні компанії допомогти Росії обійти західні санкції, маючи чіткі цілі щодо російських територій.