Путін зʼявився на публіці у залі в жовто-синіх кольорах: знову був помітний нюанс з правою рукою

Президент Росії Володимир Путін у супроводі кількох охоронців зʼявився на відкритті центру самбо та боксу у “Лужниках”. У мережі підмітили цікаве оформлення спортивного залу.

Так для приміщення нового комплексу дизайнери обрали жовтий та блакитний кольори. “Щоб двічі не перефарбовувати”, – жартують в соцмережах, передає Obozrevatel.

Водночас на записі знову помітили нюанси з правою рукою очільника Кремля. Вона практично не рухалася, що помічали і на попередніх виступах Путіна.

Раніше Кремлівський блазень Медведєв розмріявся про капітуляцію Києва. Данілов відповів – назвав Медведєва “блогером-початківцем” і порадив йому починати шукати прихисток у Північній Кореї та “саддамівському бункері”. Про це секретар Радбезу написав у Twitter.

“Блогеру-початківцю Медведєву потрібно бути подумки не з Україною, а з державою типу Північної Кореї і саддамівським бункером, де він буде ховатися, і вже нарешті перестати писати “росія” з великої літери й звикати до того, що “і це вони ще не відступали”, – написав секретар РНБО Данілов.