Путіна опустили привселюдно на весь світ! Такої ганьби, як в Тегерані бункерний диктатор ще не знав

Лідер Туреччини Реджеп Таїп Ердоган 19 липня змусив главу РФ Володимира Путіна чекати на його прибуття майже хвилину. “Кисле обличчя” російського диктатора показало, що він помітно занервував.

Зустріч лідерів відбулася у столиці Ірану Тегерані, де їх приймав президент країни Ібрахім Раїсі. Поведінку Путіна зняло агентство новин турецького уряду Anadolu, ролик поширився в мережі, передає Obozrevatel.

На кадрах видно, як глава Кремля першим і з усмішкою зайшов до зали для переговорів, ставши біля відведеного для нього місця. Однак турецький президент прибув туди лише через 45 секунд.

Весь цей час Путін стояв, переступаючи з ноги на ногу. Також він то опускав голову й погляд донизу, то ворушив губами, ніби щось жував.

Було очевидно, що таке ставлення принизило та образило його. Побачивши турецького колегу, Путін змахнув руками, а також кілька секунд тримав одну з простягнутою для рукостискання, перш ніж Ердоган привітав його у відповідь.

Примітно, що глава РФ сам часто спізнюється зустрічі з іншими лідерами, іноді навіть на години. У 2020 році він змусив Ердогана, який приїхав до Москви на двосторонню зустріч і обговорення ситуації в Сирії, приблизно дві хвилини чекати на його прибуття.

Інфоргафіка від організації RFE/RL свідчить, що найдовше на російського диктатора чекала колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель – у 2014 році їй довелося очікувати його прибуття більше чотирьох годин.