Пyтiн тa йoгo oтoчeння рoзлючeнi ранковим рiшeнням Пoльщi: Варшава вирішила конфісковувати усю російську нерухомість, а на її місці планують розміщати українських біженців

У Варшаві вирішили конфіскувати російську нерухомість. У будівлях планують розмістити українських біженців.

Рішення про вилучення нерухомості країни-агресорки ініціювало польське Міністерство закордонних справ. Про це повідомив очільник відомства Марцін Пшидач.

У будівлях планують розмістити людей, які постраждали від війни, яку Росія розпочала в Україні. До речі, мовиться й про школу при російському посольстві.

Міністр наголосив, що Росія вже давно використовує деяку нерухомість не в дипломатичних цілях. Тому саме настав час її вилучити.

Нагадаємо, Варшава намагається діяти на випередження і будує стіну на кордоні зі сторони Калінінградської області Росії.

Про це заявив заступник глави МВС Польщі Блажей Побожий в ефірі радіо Olsztyn.

Він зазначив, що рішення діяти на випередження було прийнято спільно міністерствами оборони та внутрішніх справ.

Побожий сказав, що поки прикордонники не помічають незаконної міграційної активности на кордоні з Росією.

“Але краще підготуватися до варіантів, які навіть зараз виглядають абсолютно неможливими і нереальними, аби потім це не сталося зненацька”, – зазначив він.

Побожий підкреслив, що Польща вимушена готуватись навіть до нереальних, на перший погляд, варіантів, бо російське керівництво вже не раз демонструвало, що воно діє нераціонально.