“Реально перегнули палицю”: пасажири, які ображали таксиста через українську мову, відреагували на публікацію відео інциденту

Пара киян перепросила у столичного таксиста за цькування української мови й українців.

Як повідомлялось, про інцидент стало відомо 6 грудня. Конфлікт між пасажирами та водієм таксі стався після того, як таксист відмовився перевозити пару через висловлені ними образи в бік української мови.

“Ти розмовляй зі мною російською… Ти хочеш зі мною як розібратися? Дзвони своїм шефам.. Ти що, хамло?… Ти зараз потухнеш… Тебе що, мова не влаштовує? Я народився у Києві, а ти де родився?… Приїхало сюди й наворачує!” – відреагував чоловік.

Жінка спершу намагалась підтримати знайомого, а потім спробувала залагодити конфлікт. Таксист же протягом перепалки не переходив на грубощі й дотримувався ввічливості.

У коментарі ТСН таксист на ім’я Анатолій заявив, що така ситуація з ним у столиці стається вперше. Кадри інциденту з реєстратора чоловік оприлюднив у мережі, після чого з’явилась реакція самих провокаторів.

Герої ролика зателефонували таксисту і перепросили.

“Я переглянула…Вибачте, ми реально перегнули палицю”, – відповіла жінка.

Анатолій зазначив, що видалити відео, яке розійшлося мережею, вже неможливо. Але й до поліції з заявою щодо розпалювання ворожнечі звертатися не збирається.