“Рішення прийнято, готові здійснити передачу будь-коли”: Україна отримає десятки тисяч одиниць зброї від Республіки Польща

Влада Польщі схвалила надання Україні летального озброєння. Польща допоможе Україні летальним озброєнням протистояти російській агресії.

Це підтвердив голова польського Бюро нацбезпеки Павло Солох на брифінгу 31 січня. Деталі були оприлюднені на офіційному веб-сайті відомства.

“Прийнято рішення передати українській стороні оборонне озброєння” , – заявив Солох. Він уточнив, що це будуть десятки тисяч одиниць зброї, призначених для оборони, а не нападу. Що це буде, поки що невідомо.

“Ми готові здійснити передачу будь-коли”, – звернувся голова Бюро до Києва.

Варто зазначити, що летальним озброєнням Україні вже допомагають Великобританія та Сполучені Штати . Вони передали ЗСУ великі партії зброї, що включають протитанкові комплекси.

Захід озброює Київ через військову активність Росії. Справа в тому, що Кремль демонстративно сконцентрував на українських кордонах добре озброєне 130-тисячне угруповання військ, демонструючи готовність до вторгнення.

Цікаво, що 30 січня в Україну несподівано прибув транспортний літак ВПС Польщі. Це одразу породило чутки, що Варшава вже розпочала постачання озброєння України.