Росія взялась за ядерний арсенал!!! ЗСУ перехопили російську Х-55, яка вже несла на собі імітатор ядерної боєголовки

Українська ППО перехопила над Києвом російську ракету “Х-55”, яку РФ взяла зі свого ядерного арсеналу. Однак замість ядерної боєголовки вона була оснащена порожньою болванкою.

Такими даними поділилося видання Defence News, посилаючись на інформовані джерела. Інцидент, на думку журналістів, може говорити про критичний дефіцит у Росії крилатих ракет через 9 місяців війни. Не виключено, що у такий спосіб агресор також намагався налякати Київ. Справа в тому, що Х-55 спочатку створювалася саме піднесення ядерного заряду. Є неядерний варіант цієї ракети “X-555”, їх ЗС РФ активно використовувала та використовує для ракетного терору в Україні. Факт застосування Х-55 – екстраординарний випадок.

“Для цього удару о*ки взяли як мінімум одну Х-55 зі свого ядерного арсеналу, “відкрутили” з неї ядерну боєголовку, замість неї поставили порожню болванку і так і відстріляли Україною”, – пише видання.

Росіяни не начинили боєголовку звичайною вибухівкою не з людинолюбства, а з технічних причин, тому бахнули “порожньою” ракетою.

Для масованого удару по Україні Росії була потрібна велика кількість ракет, запас яких, очевидно, вже добігає кінця, тому, швидше за все, росіяни і взяли порожню X-55.

“Це повністю в стилі ро**стів – забивати мікроскопом цвяхи”, – йдеться у статті.

Примітно, що при завданні масованого удару по Україні 15 листопада росіяни використали, зокрема, ракети “X-101”, зроблені влітку цього року. Це ще одна ознака, що росіяни мають гострий дефіцит цього виду озброєння. Справа в тому, що першими повинні відстрілюватися більш старі ракети.