Садочки і школи під “ударом” – з’явилась інформація, що спецслужби країни-агресора задумали нові прийоми у війні проти України

Спецслужби країни-агресорки Росії почали використовувати нові підлі прийоми у війні проти України. Вони представляються українськими військовослужбовцями, дзвонять у школи чи на заводи і питають чи можна розмістити там військову частину.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер та військовий експерт Мирослав Гай, передає Obozrevatel. За його словами, представники окупантів можуть телефонувати у дитячі садочки або університети.

Гай зазначив, що це є провокацією і воїни ЗСУ можуть звернатися до директорів таких закладів винятково для того, щоб запропонувати допомогу. Він закликав директорів навчальних закладів, лікарень, заводів не вестися на такі провокації та бути пильними.

“Вони дзвонять у школи, дитячі садочки чи університети, заводи тощо. І питають, а чи можемо ми розмістити у вас таку і таку українську частину? Очікується відповідь: “Так у нас і так вже є військові” або “Місця немає” тощо. А правильна відповідь – пішов на х*й. Бо українські військові дзвонять директорам заводів чи садочків тільки з пропозицією надати гуманітарку. Будьте пильні”, – написав волонтер.

Як повідомлялось, російські пропагандисти поширили фейки про те, що ЗСУ обладнали вогневі точки та склади боєприпасів у лікарнях. Окупанти брехали, що персонал та пацієнти медзакладів насильно утримуються під приводом забезпечення їхньої безпеки.