Секретні дані розвідки! Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни екстрено розробили план на 120 днів війни – представник ГУР МО України

Стало зрозуміло, що російське військове керівництво має план на 120 днів війни. Подальше корегування цього плану буде залежати від того на скільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України.

Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

За даними воєнної розвідки України, російська федерація ще має достатній потенціал для ведення довготривалої війни проти нашої держави.

Скібіцький зазначив, що російська федерація застосовує на території України 103 батальйонно-тактичні групи, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Ще близько 40 БТГр знаходяться в резерві та можуть бути використані проти Збройних Сил України.

Також представник воєнної розвідки України довів до відома, що у зв’язку з військовими невдачами окупаційних військ Генштабу російської федерації доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках.

Скібіцький зазначив, що росія не відмовилася від плану повного захоплення України.

“Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни мають план на 120 днів війни. Подальше корегування цього плану буде залежати від того на скільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України. Проте, мети так званої спеціальної воєнної операції, про яку путін заявляв на початку війни, росіянам так і не вдалося досягнути”, – зазначив Вадим Скібіцький.