Що відбувається?! Весь Львів в масових oблaвaх з повісткaми: на блокпостах, вулицях повсемісно зупиняють авто, роздають їх і перeхожим

На блокпостах Львова, на в’їздах та виїздах з міста, масово зупиняють авто для вручення повісток чоловікам. Повістки видають в місті і перехожим, а також доставляють військовозобов’язаним адресно.

Про це повідомляють жителі міста в соцмережах, – пише ТСН.

У Львові помітно посилилися мобілізаційні заходи, у місті масово вручають повіски. Повідомленнями про це рясніють місцеві Телеграм-канали.

Вручення повісток військовозобов’язаним чоловікам помітили здебільшого у місцях з найбільшим скупченням людей. Так, за словами очевидців, повістки роздавали, зокрема біля торговельних центрів, таких, як “Епіцентр”.

Як інформують кореспонденти, на в’їздах і виїздах зі Львова на блокпостах масово зупиняють авто.

Зокрема на оживлених вулицях Городоцькій та Кульпарківській поліцейські разом із працівниками центру комплектування перевіряють документи.

Зупиняють для вручення повісток не лише машини, а й пішоходів.

“Поштові скриньки майже всі забиті повістками! Написано: “Попередження про неявку” і що будуть передавати в поліцію! Адресні, виписані з прізвищем”, – інформують львів’яни у соцмережах.

Активізацію зі врученням повісток помітили і в інших населених пунктах Львівської області, де схожа ситуація.

Мережею поширюється відеозвернення військовослужбовця до співробітників Сколівського військомату, що на Львівщині. За словами бійця, працівники центру комплектування та поліцейські вручили повістки чоловікам в авто, через що пригальмували колону, яка везла полеглого бійця.

“Що ви чудите? Під час процесії, коли везуть побратима з війни, ви тормозите всю процесію і ви даєте повістки? Мені просто дуже цікаво, що ви тим хочете добитися? Ви позорите всі Збройні Сили! А зараз звернення до поліції. Я знаю, що в сколівській поліції є багато нормальних пацанів…Пацани, вам не соромно в одному бардаку брати участь? Зупиняти процесію, роздавати повістки?”, – обурився військовий.

ТСН.ua звернувся за коментарем до пресслужби Сухопутних військ ЗСУ, аби з’ясувати, чи таке активне збільшення вручення повісток означає посилення мобілізації і чи пов’язано це із вказівкою президента України Володимира Зеленського про створення мобілізаційного резерву. Утім телефоном нам відмовились коментувати, тож ми відправили запит до командування Сухопутних військ ЗСУ і наразі очікуємо відповіді.

Зазначимо, що офіційно про посилення мобілізації в Україні наразі не повідомлялось.

До слова, у неділю, 23 листопада, стало відомо, що глава держави Володимир Зеленський доручив військовому командуванню України створити резервний особовий склад. Як пояснив президент, це необхідно для того, щоб захисники мали змогу відновлювати сили після бойових дій. Також Зеленський сказав, що не може розкрити подробиць мобілізаційних процесів. Однак запевнив, Ставка Верховного головнокомандувача ухвалила відповідні рішення, і далі командувачі працюють над їх реалізацією на своїх напрямах.