Щойно повідомили! На кордоні з Волинською, Рівненською та Житомирською областями Білорусь почала масові військові навчання по “звільненню” територій

В Білорусі розпочались командно-штабні навчання збройних сил країни, присвячені “звільненню території, тимчасово захопленої противником”.

Джерело: білоруське провладне інформагентство “Белта”, передає УП.

Дослівно: “Вчення дозволить на практиці відпрацювати ведення бойових (спеціальних) дій зі звільнення території, тимчасово захопленої противником, відновлення контролю за державним кордоном у зонах (смугах) відповідальності об’єднань, авіаційну підтримку військ, забезпечення силових заходів військового стану, боротьбу з ДРГ противника та НВФ”.

Деталі: Навчання пройдуть на полігоні Брестської та ділянках місцевості у Мінській та Вітебській областях, і триватимуть до 14 вересня.

Раніше наш Генштаб повідомляв, що білоруські збройні сили відпрацьовуватимуть “захоплення прикордонних районів України”: Волинської, Рівненської та Житомирської областей.

1 вересня українська розвідка повідомляла, що навчання відбуватимуться за участю російських військових та країн-членів ОДКБ.

У середині серпня начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов переконував, що військових загроз для України з боку Білорусі, крім існуючих, сьогодні немає.