Скажіть мені, хіба цю роботу не можуть виконати жінки? Вдови, матері десятків тисяч загинувших захисників, які зараз без роботи?

Київ. Відвідав сервісний центр МВС. Навіть вранішня повітряна тривога не змогла розігнати натовп відвідувачів. Атмосфера – повне повернення минулих МРЕО ДАІ. Всі ті самі рішали та добре пам’ятні відгодовані лиця у віконцях та в начальстві.

Весь час все в русі: один сидить пачку автомобілів вносить під замовника, якого в черзі ніколи не було, інший по телефону комусь надиктовує анкетні дані власника з бази автомобілів, яку відкрив на комп’ютері, інший пояснює старому дядькові, що його причіп СКІФ під арештом і йому треба щось думати…

Окрема черга – до начальника сервісного центру: там своя черга блатних та зовсім інші питання, заходять по мобільному дзвінку чи з оголошенням: “Я от Ник. Николаевича…..”, “Вам звонили? Я от Александра Ивановича…”, а виходять вже з номерами серії НН 0_00 ОО, якої для пересічних людей навіть немає для вибору/видачі.

Що кинулось зразу в око?

80-90% співробітників сервісного цетру ЗДОРОВЕННІ, ВГОДОВАНІ мужики, які немов повернулись з часів ДАІ в 2023 рік. Точно не голодають! Серед них сидить пару худих дівчин модельної зовнішності, але роботою вони не займаються… І всі вони з броню від мобілізації!

Питання: хіба цю роботу не можуть виконати жінки? Вдови/матері десятків тисяч загинувших захисників, які зараз без роботи?

Про це пише Андрій Маршал на своїй сторінці у фейсбук.

Навіщо тримати на держ.службі та оплачувати з іноземних траншів ці тисячі вгодованих корумпованих рішал з бронню від мобілізації?