Скажу те, що може комусь і не сподобається. Багато волонтерів та людей, які збирають допомогу на фронт скаржаться, що важко стало збирати кошти, донати зменшились в рази. При тому що запитів з фронту все більше і більше, – відома волонтерка

Подаємо в оригіналі: Скажу те, що може комусь і не сподобається. Багато волонтерів та людей, які збирають допомогу на фронт скаржаться, що важко стало збирати кошти, донати зменшились в рази. При тому що запитів з фронту все більше і більше.

А я попереджала, писала пости, давала свою волонтерську пораду, бо багато років стикаюсь зі зборами та допомогою. Попереджала, щоб єкономили кошти , бо спочатку їх багато , а потім може не бути взагалі.

Пам’ятаєте ті шалені збори з 24 лютого, на що тільки не збирали. Ніхто порад тих чути не хотів. Головне в волонтерський справі, це росходувати кошти на саме важливе!!

Вибачте, але купляти сотнями носків, та трусів, це неправильно. Самі бійці кажуть, що це все повинно бути в кожного бійця. Це просять ті, хто не розуміє, що коштів на все не вистачить.

Багато всього можно було не купляти, єкономити, але все рівно витратили багато коштів, думали що війна швидко закінчиться . Купляли носки, а сьогодні вже не вистачає на тепловізори.

А зараз важка зима попереду, допомогати вже можуть далеко не всі. Кожного дня мене просять закрити збір, але в мене дуже багато запитів. Кажуть мов у Вас багато підписників. І що? В людей гаманці не великі.

Так я збираю пошти на все що планую. Тому що завжди єкономно, рахую кожну гривню. Іноді відмовляю бо вважаю,що купляти треба тільки необхідне.

І треба розуміти, що не волонтери винні забезпечувати, а командування. Порада, забезпечуйте « котиків» тільки необхідним.

Наталія Юсупова