“Слава Богу в мене є паспорт російськи – мені по**й! Бо Росія переможе”: франківчанка зробила скандальну заяву, а вже наступного дня…

Жителька Івано-Франківська Діана Гордій під час прямої трансляції в instagram заявила, що вірить в перемогу Росії та похвалилась, що має паспорт країни-агресора.

Запис трансляції опублікували українські ТГ-канали, передає “Еспресо.Захід“.

“Я – реаліст. Я думаю, якщо Путін захоче бути тут, то він буде тут. Вони думають, що Україна переможе. Я не думаю так. Росія переможе. Слава Богу, що маю паспорт російський”, – заявила дівчина.

Проте наступного дня в її мережі з’явилося відео з вибаченням, де вона виправдалася алкогольним сп’янінням та запевнила, що не хотіла нікого образити.

Стало відомо, що дівчина була студенткою Івано-Франківського юридичного інституту НУ “Одеської юридичної академії”. Сьогодні, 15 жовтня, у навчальному закладі повідомили, що обурені поведінкою студентки та заявили, що вже відрахували її з вишу.

“Переконані, що в час війни, коли наші захисники, в тому числі 30 студентів нашого інституту, щоденно ризикують своїм життям за волю та незалежність України, такі висловлювання є неприпустимими та мають бути не тільки засуджені, але й відповідним чином покарані. Тому, адміністрація закладу вищої освіти ініціювала відрахування даної особи з числа студентів”, – йдеться на facebook-сторінці навчального закладу.