“Слуга” Тищенко знову шалено зганьбився, і пробив останнє дно: нардеп вийшов і офіційно заявив, що він на Закарпатті і буде перевіряти броніки на собі, стоячи у Києві біля Андріївської церкви

Після скандалу з неякісними бронежилетами для територіальної оборони Києва, народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко заявив, що тепер перевірятиме їх на собі. Політик сказав, що сам тестуватиме бронежилети, “щоб наші воїни були добре захищені”.

Тищенко записав відеозвернення до підписників та заявив , що незабаром розповість перші результати тестування одного з броніків . Відео він опублікував на своїй сторінці у Facebook у суботу, 18 червня. Він одягнув на себе бронежилет і заявив, що буде його перевіряти.

“Тепер ми тестуватимемо броніки, щоб наші воїни були добре захищені. А тестувати ми будемо саме на мені. Ось один бронік, мені його передали і дуже скоро ви дізнаєтеся, наскільки він куленепробивний. Хочете дізнатися, чи ваш бронежилет такий же надійний, пишіть мені у коментарях і наступний протестований бронік буде саме ваш”, – сказав Тищенко.

Киянка Дана Юрович помітила деякі “особливості” у відеозверненні Тищенка Моя улюблена рубрика “Микола”.

1. Андріївська церква в м . Києві . А Микола «на Закарпатті»

2. Розігрувати «протестовані броніки аби підвищити конверсію сторінки відверте лайно. Хоча хто чекав іншого від даного пасажира.

3. Хто не знав, Микола «подарував» броніки (десь 40 шт) теробороні свого округу Святошинський район. – Героїчно розписував як його дружина з подругою тащили ці броніки самовіддано через усі кордони.

Броніки виявились 1983 року випуску і такі, що можна легко проштрикнути «пірочінним ножичком». (у Слідство.Інфо є прекрасний матеріал на дану тему) Це коли раптом хто буде питати про поїздочки і «благодійні вечори» деяких селебрітіз в Європі.

Якого вам ще блеать «амбудсмена» не хфатае?!

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.