Слухай сюди, мене як і всіх вже дістало, тому скажу так: Росія агресор. СРСР розпався тому, що ніхто не вірив і не хотів сидіти під владою Москви. Їх тримали силою…

Автор російський політик та підприємець Костянтин Боровий: “Значиться так. Мене дістали в приваті різні “доброзичливці”, ті самі 85% охоронців та підтримувачів, які захищають Путіна і тому скажу ще раз у кількох пропозиціях. 1. Росія країна агресор і такою була всю свою історію з часів Івана Грозного. 2. СРСР розпалося тому що ніхто не вірив і не хотів сидіти під владою Москви. Їх тримали силою.

Як сила зникла, з’ясувалося, що це б…… “братство народів”, ніколи не існувало. 3. Скласти назад СРСР ні в якому разі не вдасться. Тому можна забути і навіть не починати.

Будь-яка колишня республіка чи радянський сателіт тому так і біжить до НАТО, бо не знають яким парканом від вас, люб’язних, відгородиться. Так їх дістав весь сморід, що йде з Кремля останні як мінімум 100 років.

4. Ніхто російської ядерної зброї та різних істерик її поцреотів про те, що вони покажуть комусь кузькіну матір, не боїться.

Хочу нагадати, що на будь-який хоча б потяг до ядерної кнопки – Росії не стане протягом 30 хвилин. Без розмов, з’ясування та розведення світських раундів. Все ясно?

Крім як знищити весь світ, ви ж нічого не можете і не пропонуєте. І тому продовжуйте самі собі співати дифірамби. Весь світ чудово розуміє, що насправді ви з себе уявляєте – відстала дика папуасія третього світу з претензіями на велич. Томний вечір за вашою участю у світі давно закінчився.

5. Україна веде цілком законну та справедливу війну за свою територіальну цілісність, гідність та право на самовизначення. Не знаю, чи буде Україна зразковою західною країною із сильною економікою, але вона буде незалежною країною.

І Крим ніхто назад завойовувати не буде. Знаєте чому – бо так чи інакше, але Крим або віддадуть назад або якимось чином залагодять цю суперечку за рахунок компенсації.

Росія його не втримає. Поки нехай грається, витрачає на цю дірку 200 мільярдів доларів і поважно роздмухує щоки – кінець неминучий. Питання часу. 6. Путін та його кліка – досить вмілі інтригани, КДБшники, колишні комуністи, експропріатори чужого майна та все ще справжні кати та вбивці. Скажу, чим вони насправді ніколи не були і не будуть – будівельниками нормальної країни та економіки.

Усі досягнення Путіна – це вдала для його допотопної економіки світова кон’юнктура із споживанням газу та нафти. Нині вона наочно змінюється на очах. Тому дива закінчилися чи закінчуються. Коли рвоне і як рвоне не знаю. Але рвоне обов’язково. Сумніви? Швидко гортаємо історію і згадуємо спочивший у бозі СРСР. 7. Ні, ніхто не цікавиться Росією. Вона займає останні місця на користь нормальних людей. Чому – тому, що ця країна нічим себе світу не пропонує. Вона якесь велике порожнє місце десь на крайній півночі з ведмедями та горілкою.

8. Величі у Росії, у її культурі, економіці, досягненнях, народі – немає. Були окремі епізоди та прориви моторошною ціною, були окремі письменники та музиканти, вчені та відкриття. Але це епізоди у дуже довгій та сірій історії. Можна все життя хвалитися Ю.Гагаріним та Л.Толстим, архітектурою Собору Василя Блаженного та київською котлетою з ресторану Національний. Але це минуле. Далека. А світу для величі потрібне підживлення щодня, зараз. І ніхто не винен, що велич країни у наш час вимірюється навароченістю айфонів та автомобілів, а не криками про духовність на озері Селігер.

9. Для довідки – Сталін був набагато гірший за Гітлера. Він, напевно, найкривавіший диктатор в історії людства. І він побудував і досяг своїх досягнень тим, що знищив цілу країну. Її найкращих людей. І тому можете продовжувати пишатися цим ”ефективним менеджером” у якого руки по лікоть у крові. Більшого прояву ідіотизму просто не може. Тільки потім не дивуйтеся, що вас рахують за рабів.

10. Ні, нічого цікавого в Росії ні для мене, ні для тисяч інших немає і не буде. Чому? Тому що в мізках нічого не змінилося. Побудували пару хмарочосів, одягли на брудне тіло більш модні шмотки, сіли на більш просунуті машини, навіть комп’ютери вдома поставили. А ось у мізках як були совками, так і залишилися. І мені на це дивитися зовсім не цікаво.

11. Так, це російські військові та їх підручні бандити збили малайзійський літак з голландцями на борту і це Кремль з його підручними вбили Нємцова та інших опозиціонерів, кореспондентів, банкірів, просто людей, які мріють про вільну Росію. Ви і ваша улюблена влада отруюєте, стріляєте, вішаєте людей. Збиваєте по п’яні пасажирські літаки і потім два-три тижні навіть не даєте зібрати ті тіла, що гниють, загиблих. І так це ви грабуєте цих убитих пасажирів, щоб може знайти не розбитий айфон чи колечко з пальця на допомогу алкоголікам та бандитам із Донецька.

12. Ваша брехня відома і зрозуміла усьому світу, тому нічого доводити вам просто не потрібно. Тому що доводять людям здатним зрозуміти ці докази та покаятися, коли їм довели. Вас так не понівечило інтелектом, щоб ви зрозуміли. І тому не потрібно витрачати”.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.