Сьогоднішній вечір буде історичним! Сльози радості і щастя: Тільки що наші хлопчики зуміли прорвати південний фронт і ЗСУ взяли 2 нових міста

Українські військові попередньо прорвали фронт на півночі Херсонської області.

Диверсант ФСБ РФ, військовий злочинець Ігор Стрєлков (Гіркін) повідомляє про серйозний прорив ЗСУ на Південному фронті. Військові України розпочали деокупацію територій на Бериславському напрямку.

Він запевняє, що крім Золотої Балки ЗСУ вже звільнили і село Шевченківку.

“На Бериславському напрямку противник продовжує просування, вклинюючись у наше розташування. Передові підрозділи противника проникли до околиць села Біляївка. Село Шевченківка – під контролем ЗСУ”, – пише схвильований Стрєлков.

За його даними, глибина прориву українських військ уже перевищила 7 км, і вони зупинятися поки що не збираються.

Стрєлков також зазначив, що ЗСУ намагаються прорвати фронт і на інших напрямках Херсонщини: у районі Зеленого Гаю та Давидова Брода. Положення окупаційної армії РФ ТМ погіршується з кожним днем.

Примітно, що російські війська на правому березі Дніпра на Херсонщині вже понад місяць відрізані від постачання. ЗСУ знищили всі мости через річку, позбавивши ворога логістики та шляхів відступу. Експерти вважають, що угруповання ЗС РФ там приречене. З військової точки зору росіянам варто було б розпочати негайне відведення військ, але з політичних причин вони це не роблять.