“Союзна рішучість – 2022” точно увійде до анналів історії: у Білорусі на смерть замерзли п’яні російські військові

За інформацією білоруських ЗМІ, під селом Храпково в Гомельській області були виявлені замерзлі російські солдати. Вони заснули за розташуванням військової частини нібито у стані сп’яніння.

Також зазначається, що солдати брали участь у російсько-білоруських навчаннях “Союзна рішучість-2022”. Про це повідомляє видання “Білоруська Правда”.

ЗМІ зазначає, що є безліч спостережень, як після відбою солдати пиячать. Також видання пише, що у військові частини “налагодилися постачання алкоголю на будь-який смак”.

“Після вживання купленої самогонки, мабуть, просто заснули за розташуванням військової частини. За результатами розглядів, начальника частини замінили, ввели повторну перевірку особового складу після відбою і вирішили не розголошувати інцидент”, – пише видання.

Нагадаємо, у Білорусі стартували спільні з Росією військові навчання “Союзна рішучість – 2022”. Їхня мета нібито відпрацювання дій щодо відбиття зовнішньої агресії під час оборонної операції, боротьби з тероризмом та захисту інтересів Союзної держави. Триватимуть навчання до 20 лютого.

Водночас у США заявили, що російсько-білоруські військові навчання “Союзна рішучість – 2022” можна назвати скоріше ескалацією ситуації навколо України, аніж деескалацією.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація відправила з Далекого Сходу до сусідньої Білорусі два дивізіони зенітних ракетних систем протиповітряної оборони С-400 “Тріумф”, а також один дивізіон зенітного ракетно-гарматного комплексу “Панцир-С” та 12 винищувачів Су-35.