“Соромно, якщо чесно”: Разумков назвав справжню причину роздачі Зеленським 1000 гривень на його думку

Ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що ідея президента Володимира Зеленського щодо роздачі українцям 1000 грн за вакцинацію від коронавірусу є поганою технологією.

Про це він сказав в ефірі “Сегодня Ранок” на телеканалі “Україна 24″передають Українські новини.

“Програму допомоги людям в ковід – добре. Програму допомоги креативним індустріям – вибачте, але це погана технологія, коли так намагаються впровадити “Дію”, зробити її більш поширеною – щоб потім впроваджувати електронне голосування. Що таке електронне голосування та транзитний сервер, ми вже бачили у 2004 році. І я думаю, що ми не хочемо бачити такі результати голосування за президента, як бачимо, у Російській Федерації. Це точно нам не по дорозі”, – зазначив він.

За словами Разумкова, людям 1000 грн точно була б не зайвою.

“Однак для багатьох піти в кіно, спортзал чи музей – це недозволена розкіш. Людям дуже часто не вистачає на елементарні потреби і цю тисячу вони могли б справді витратити на них. А здається, що це просто робиться для окремих студій, які роблять інформаційний контент… Ну, це все соромно, якщо чесно… Це не реанімує рейтинг президента. Це далі ховатиме його рейтинг, бо люди всі розуміють. Давайте вийдемо на вулицю, спитаємо у людей. Якщо їм дати 1000 гривень, то вони що на неї підуть куплять – одяг дитині, їду собі, якісь елементарні речі чи підуть у музей? Я впевнений, що з 10-и осіб 9 дадуть відповідь точно, що куплять перше необхідне для них. Одна людина не зрозуміє, що в неї запитують”, – сказав він.

Як повідомляли Українські Новини, 15 листопада президент Володимир Зеленський оголосив, що всі повністю вакциновані громадяни отримають від держави по тисячі гривень.

За словами глави держави, до кінця року на ці цілі буде виділено 3 млрд гривень. Ще стільки ж планується виділити із бюджету на початку 2022 року.