США готові показати Путіну, хто в домі господар

Вся російська верхівка влади, починаючи з Вови Путіна, час від часу повторює те саме, що стосується західних санкцій і відповіді на них. Кремль і МЗС Росії загрожує відповісти “дзеркально” та “симетрично”, не пояснюючи при цьому – коли і як? І звідки “загрожувати ми будем шведу”?

Найпрекрасніша загроза на адресу України виходила з вуст колишнього президента Росії Діми Медведєва на зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної у Волгограді 17 липня цього року. Її слід процитувати дослівно: “Особливі екзальтовані криваві клоуни вискакують там періодично з якимись заявами і намагаються загрожувати нам. Маю на увазі напад на Крим і так далі. Хочу сказати вам, що вони не розуміють наслідки таких заяв, а наслідки очевидні. У разі, якщо щось подібне станеться, то для них усіх миттєво настане “судний день”, дуже швидкий і важкий. Сховатись буде дуже складно…”.

Коли щось подібне несуть на 1-му каналі ТБ пропагандисти Соловйов чи Кисельов, то можна списати на їх курячі мізки, але коли таку завірюху несе колишній президент, це вже “гаси світло”. У народі такі висловлювання називають “трепло”. Тобто – перші люди Росії не відповідають за свої слова чи просто “брехуни”. У Криму фактично знищили військовий аеродром у Сакі та де цей “судний день”? Ймовірно, прилетіли марсіани і там не покурили.

У відповідь на заборону для низки топ чиновників Росії та олігархів відвідувати країни Заходу та володіти там банківськими рахунками, Москва відповіла “симетричними” санкціями щодо заборони для всіх американських сенаторів та конгресменів відпочивати на узбережжі Чорного моря та відкривати рахунки в Ощадбанку.

Американський Конгрес, здається, дуже засмутився після такого “недружнього” кроку. Москва, конкретно, не розуміє наскільки анекдотичні її промови та вчинки. Вова Путін з дуже розумним виглядом пояснює аудиторії чи то студентів, чи то чекістів: “Ми хочемо нести добре і вічне російським людям, які живуть в Україні. Вони повинні мати можливість доторкнутися до російського світу”. Президент Росії забув про не менш гучний лозунг часів нацистської Німеччини: Deutschland Uber Alles (Німеччина понад усе).

Дійшло до того, що Путін дістав навіть кухаря одного з американських ресторанів Марка Венса:”Now, Putin is saying that if Finland and Sweden join NATO, he’ll use nukes. I’m fed up with that big mouthed Russian motherfucker. I say join! Let’s call that bastard’s bluff. Tell him that if he uses one nuke, we’ll do everything that we can to vaporize his beloved Russia”. (Путін сказав, що якщо Фінляндія та Швеція приєднається до НАТО, то він застосує ядерну зброю. Я ситий по горло цим великоротим російським ублюдком. Я кажу – приєднуйтесь. Блеф цієї худоби дістав. Скажіть йому, що якщо він застосує хоч одну ядерну бомбу, ми зробимо все можливе, щоб його улюблена Росія випарувалася).

Ось такі настали “веселі” часи в Америці. Політичний істеблішмент Сполучених Штатів завжди орієнтується на настрої свого народу, який сьогодні готовий показати Москві та Путіну – хто в хаті господар. Як казав Анатолій Папанов (читай – Америка) у легендарному фільмі “Бережись автомобіля” Андрію Миронову (читай – Росія): “Нічого в тебе немає. Ти – голодранець!”.? – пише голова фонду «Стоп Інформ Терор», США Герман Обухов.