Стало страшно тепер? У Кремлі почалась справжня істерика через постачання Україні турецької зброї і використання її на Донбасі

Прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков вважає, що постачання Україні турецької зброї можуть дестабілізувати ситуацію на Донбасі.

Про це він сказав виданню “Комерсант”, повідомляють Українські Новини.

“У нас дійсно особливі, добрі відносини з Туреччиною, але в такому випадку, на жаль, підтверджуються наші побоювання про те, що постачання подібних видів озброєнь українським військовим може потенційно призвести до дестабілізації ситуації на лінії зіткнення”, – сказав Пєсков.

Також він зазначив, що як тільки таке озброєння потрапляє до рук військових, воно потенційно може застосовуватись у цьому районі України, і це лише призводить до дестабілізації..

Як повідомляли Українські Новини, раніше Збройні сили вперше використали безпілотник “Байрактар” для знищення гармати бойовиків.

У липні перший ударний безпілотний комплекс Bayraktar TB2 для Військово-морських сил Збройних сил було поставлено до України.

При цьому Росія заявила, що розглядає питання про відміну співпраці з Туреччиною через продаж турецьких безпілотників Україні.