Стало відомо, в якій з областей України посилять мобілізацію у найближчий час

Мобілізація в Україні продовжується, і її умови однакові для мешканців усіх областей. При цьому стало відомо, що планові мобілізаційні заходи посилюватимуться. Почати вирішили із Харківської області. Про це повідомив заступник начальника Харківської ОВ Роман Семенуха під час міжвідомчої наради щодо реалізації заходів мобілізації.

На нараді вирішувалися питання створення на території районних військових адміністрацій та населених пунктів регіону комісій щодо розгляду питань, пов’язаних із посиленням планових мобілізаційних заходів.

Основне питання наради – співпраця органів, які сприяють чи здійснюють мобілізаційні заходи на території Харківської області.

Було ухвалено рішення, що з метою виконання планів, поставлених державою, Харківська обласна військова адміністрація посилює свою співпрацю з регіональним центром комплектування та соціальної підтримки у напрямку здійснення мобілізаційних заходів.

Найближчим часом в Україні можуть посилити мобілізацію у всіх регіонах. Зокрема, відомо, що працівники ТЦК з метою посилення заходів щодо мобілізації можуть почати вручати повістки на підприємствах та на робочих місцях військовозобов’язаних.

Напередодні Дня Незалежності Володимир Зеленський заявив, що військові звернулися до нього з проханням посилити мобілізацію. Ймовірно, президент це прохання не проігнорує.