Сталось немислиме! Можуть звільнити прямо в залі суду! 16-річний “мажор” може уникнути покарання через новий законопроект

Підліток може уникнути покарання за криваву аварію через проект закону, який зараз знаходиться на розгляді.

Жахлива ДТП у Харкові, в якій 16-річний “мажор” на Infiniti врізався в машину, обростає новим скандалом. Виявилося, Микола Харківський може уникнути покарання і потрапити під амністію, його можуть звільнити прямо у залі суду передає УНІАН.

Про це на своїй сторінці в Facebok написав депутат Харківської міської ради Ігор Черняк.

Ситуацію, що склалася політик назвав” зрадою”, яку можна запобігти. За словами Черняка, 16-річний “мажор” підпадає під амністію за проектом закону про амністію до 30-ї річниці Незалежності України. Наразі цей проект знаходиться на розгляді Верховної Ради, його можуть прийняти вже незабаром.

Політик звернувся до депутатів ВР з проханням не приймати закон у поточній редакції, адже вона дозволить 16-річному “мажору” піти від відповідальності. Він зазначив, що якщо підліток залишиться на волі, він продовжить “спокійно вбивати людей”.

“Амністія поширюється на неповнолітніх. Передбачені винятки. Але у випадку з Миколою вони не працюють. Вчинений ним злочин за законом вважається ненавмисним. Він також не підпадав би під амністію, якби перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Але за офіційною інформацією поліції він був тверезий. А тому в разі прийняття закону в нинішній редакції є всі перспективи його звільнення прямо в залі суду. Крапка”, – пояснив ситуацію Черняк.