Страшна горе-звістка прилетіла зі Сходу: один з найпотужніших командирів на фронті, командир батальйону “Карпатська Січ” – героїчно загинув, захищаючи Батьківщину

На фронті загинув командир батальйону “Карпатська Січ” Олег Куцин. Непоправна втрата відбулася на Харківщині, на Ізюмському напрямку.

Куцин, позивний якого був “Кум”, очолював 49-ий окремий стрілецький батальйон ЗСУ. Також саме він був засновником “Легіону Свободи” та керував ним протягом багатьох років.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків назвав полеглого захисника одним з найпотужніших командирів на Східному фронті: “Його знали як справжнього воїна, поважали як командувача та добру людину з незламним характером. Помстимося за смерть великих лицарів!”

Військові згадують: “Нам все ніяк не вистачало часу обговорити все, що хотілось. В останнє, як бачились, Іванович з гордістю розповідав, що його батальйон нарешті офіційно включили до ЗСУ. Він багато жартував. Дякував за підтримку наших танків у тому самому селі під Ізюмом.

Він був взірцем для всіх нас, тут на нашій ділянці фронту. Підготовка воїнів, планування кожної операції, забезпечення батальйону – він все робив на найвищому рівні. Він саме так жив: на найвищому рівні.

Спочивай, Івановичу… Ми доробимо те, що ти не встиг. І спробуємо відповідати тому найвищому рівню, який ти задав під час життя. Вічна тобі памʼять, Командире!