Страшна таємниця розкрита! Німеччина і Франція не бояться ядерної зброї рф, насправді вони бояться перемоги України та її нової ролі у міжнародних відносинах

Після перемоги України у війні з росією Київ стане новим міжнародним політичним центром. Франція та Німеччина не хочуть втрачати лідерство та борються за збереження геополітичної ваги, підігруючи Кремлю.

Таку думку висловив політолог та публіцист Андрій Піонтковський, пише Діалог.юа.

“Франція та Німеччина бояться перемоги України та її нової ролі у міжнародних відносинах, і втрати ними ролі привілейованих європейських повій Кремля”, – пояснив експерт.

Він упевнений, що заяви Парижа та Берліна про небезпеку ядерного удару з боку рф втратили актуальність після слова у відповідь США, які готові відповісти дзеркально на подібну провокацію путіна.

Більше того, в Білому домі господарю Кремля однозначно натякнули, що один із ударів у відповідь прилетить за місцем його знаходження. Проте Франція та Німеччина продовжують використовувати цей привід для контактів із рф.

Піонтковський вважає, що Німеччина продовжує підтримувати путіна, намагаючись досягти якихось фінансових преференцій у вигляді дешевших енергоносіїв. У Франції виборюють збереження іміджу своєї країни, як однієї з найбільших у Європі.

У зв’язку з цим Еммануель Макрон говорить про готовність стати посередником у спілкуванні з диктатором, хоча цей діалог не має сенсу.