Страшна зухвалість! В мережі це помітили! Телеканал “Інтер” потрапив у скандал

Телеканал “Інтер” потрапив у гучний скандал. У Мережі звернули увагу на форму стола у студії. Так стіл має форму літери “V”, яка є російською військовою символікою.

“Спочатку не зрозумів, а потім – як зрозумііііііів…”, “Зрозуміла… Це звіздець”, “Співпало? Якось не віриться.”, “я чекав, коли…бо дуже “патріотичними” були”, “Мабуть знаки подають, то футболка то стіл.”, – коментують у Мережі.

Нагадаємо, нардеп від партії “Слуга народу” Микола Задорожній теж втрапив у скандал. Він одягнув на зустріч з лісниками Сумщини светр з літерою V, яка є символом російського вторгнення.

Микола Задорожній приїхав до Тростянця Сумської області, щоб привітати місцевих працівників лісового господарства. Зазначимо, що Тростянець звільнили з-під російської окупації. Там російські загарбники пошкодили або знищили багато підприємств та домівок, зокрема, й підприємство, на яке приїжджав Задорожній.

На зустріч нардеп вдягнув светр із величезною літерою V, яку росіяни використовують, як символ так званої ними “спецоперації”.

Тим часом користувачі під дописом почали критикувати нардепа. Вони розкритикували його за проросійський символ на одязі. Перепало й навіть пресслужбі Тростянецької міської ради.