Супер потужна “бавовна”!!! На Кримському мосту трапилось “від’ємне” будівництво, пошкоджено дорожнє полотно: валить чорний дим. Фото і відео

У тимчасово окупованому Криму вранці в суботу, 8 жовтня, спалахнула пожежа на залізничній гілці Керченського мосту. Там зайнялася цистерна з паливом на товарному поїзді.

Пропагандистські росЗМІ й окупанти підтвердили НП, заявивши про перекриття руху на переправі. Водночас у мережі почали публікувати кадри чергової “бавовни” на півострові.

“Повідомляється про НП у районі Кримського мосту в Керчі. Місцеві жителі кажуть, що загорілася частина залізничної гілки. Інформація перевіряється”, – написали пропагандисти.

За іншими даними, на Кримському мості спалахнула цистерна з паливом на товарному поїзді. Причини займання невідомі.

Жителі Керчі публікували відео із пожежею на Кримському мосту. За їхніми словами, це трапилося близько 06:00 – частину переправи миттєво охопило полум’ям, над місцем НП піднявся густий стовп диму.

Пропагандисти з посиланням на слова так званого радника “глави” Криму зазначають, що ушкодження отримало також дорожнє полотно мосту, а “судноплавні арки цілі”. Відомо, що там обвалилося два прольоти дороги.

Водночас окупанти перекрили рух автомобільними та залізничними шляхами. На місці працюють екстрені служби.

“Попередньо, горить цистерна з паливом на одній із ділянок. Судноплавні арки не пошкоджені. Про причини та наслідки говорити рано”, – пишуть місцеві ЗМІ.

У “Кримській залізниці” заявили, що спалахнула паливна цистерна в хвості вантажного поїзда на мосту.

“Локомотив із частиною вагонів виведений на станцію Керч. Ведуться аварійні роботи. Причини події встановлюються”, – заявили у відомстві.

Зауважмо, що українці бурхливо відреагували на пожежу на Кримському мосту. У мережі почали жартувати, мовляв, у окупантів знову “нічого не трапилося” і “все під контролем, а також підкреслили, що “на це можна дивитися вічно”.