Свято тільки починається: побачивши масові мітинги Путін наказав мобілізовувати спочатку регіони із найбільшим протестним потенціалом

Російська влада засекретила 7 пункт указу Путіна про часткову мобілізацію, який стосується кількості призовників.

Про це пише Meduza, у версії указу, опублікованій на сайті Кремля, 7 пункт просто пропущено. А у версії указу, розміщеної на сайті для офіційного опублікування нормативних актів, сказано, що це пункт «для службового користування».

Спікер Путіна Пєсков у коментарі російському ТАСС підтвердив, що 7 пункт стосується кількості призовників.

«Дійсно, він (7 пункт – ред) для службового користування, тому я не можу його розкрити. Єдине, що можу сказати: Сергій Кужугетович Шойгу у своєму інтерв’ю сказав: 300 тисяч осіб. Ось там ідеться про кількість до 300 тисяч осіб», — сказав Пєсков.

З’явилася копія указу Путіна про часткову мобілізацію з 7-м пунктом, у якому зазначено не кількість мобілізованих, а регіони «з високим рівнем протестного потенціалу», де необхідно забезпечити заклик у першу чергу.

Міністр оборони росії сергій шойгу раніше розповів, що призовників та студентів мобілізація начебто не торкнеться. Проте він вирішив піти далі й щоб напевне “заспокоїти” російських жінок та матерів заявив, що у рамках мобілізація буде задіяно небагато “мобілізаційного ресурсу” – близько 1%.