Та коли ж ви вже пoнaжuрaєтeся?! Заступника Єрмака Тимошенка зловили на тому як він їздить на автівці, переданій на гуманітарну мету, а Лещенко заявляє, що: “Якщо не він, то буде якийсь інший чиновник їздити..” Відео

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко їздить на позашляховику “Chevrolet Tahoe”, який компанія “General Motors” передала Україні для вивезення громадян із зони бойових дій і гуманітарних місій.

У Bihus Info зазначають, що ці автомобілі в Україну привозять лише під замовлення.

Навесні “General Motors” подарувала Україні 50 автівок “Chevrolet Tahoe”. Вони призначалися владі для гуманітарної роботи.

Проте посадовці просили у компанії автівки для вивезення громадян із зони бойових дій і гуманітарних місій, а не для виконання службових обов’язків, наголошують журналісти.

Вони також не знайшли доказів, що авто, на якому їздить Кирило Тимошенко, з іншої партії або було закуплено органами влади.

Сам Тимошенко підтвердив, що їздить на “Chevrolet Tahoe”, яке перебуває на балансі Державного управління справами. І його справді передали “General Motors”.

Заступник Єрмака сказав, що їздить на “Chevrolet Tahoe” вже пів року у регіональні поїздки, на деокуповані території – і вже наїздив близько 40 тисяч кілометрів.

Однак журналісти зафіксували, що це ж авто систематично возить Тимошенка по Києву, зокрема з дому на роботу. Нібито інших автівок для співробітників ОП не вистачає.

В свою чергу член наглядової ради “Укрзалізниці”, радник голови ВП Сергій Лещенко спробував пояснити, чому заступник голови ВП Кирило Тимошенко використовує автомобіль, переданий Україні американською компанією General Motors для гуманітарних цілей

“Вона на фронт не могла потрапити апріорі. Просто замість Тимошенко на ній їздив би якийсь інший чиновник, яких у Києві, повторюся… Переважна більшість цих машин їздить Києвом чи обласними центрами. Різноманітні чиновники різного рівня – різних міністерств чи адміністрацій “, – додав Лещенко.

сюжет BIHUS info