“Такої кількості окупантів ми ще не бачили!!! Я думаю, планують якесь нове”: досвідчений військовий поділився наявною інформацією з фронту

Український військовий із позивним “Артист” поділився наявною інформацією щодо новоприбулих окупантів. Володимир Ращук розповів, що змінилося протягом останніх днів на Бахмутському напрямку.

На думку досвідченого бійця Національної гвардії України, стягування живої сили на Донеччину — прогнозована річ, але наші військові готові до будь-якого повороту подій.

Про тактику “нових” “вагнерівців” український військовий висловився так: “У них багато артилерії та авіації, тому вони не використовують “гарматне м’ясо”, як це робили ПВК “Вагнер”. Вони переважно застосовують важке озброєння, щоб знищувати наші позиції, але ми багато чого навчилися”.

Український актор, який у перші дні війни вступив добровольцем до батальйону “Свобода”, розповів, що відбувається в районі Бахмута і до чого готуються війська РФ на цьому напрямі: “За даними нашої розвідки, відомо, що приїхала дуже велика кількість росіян.

Навіть наші люди у Донецьку кажуть, що біля кожної будівлі стоять “Урали”, буквально біля кожного під’їзду та такої кількості окупантів ми ще не бачили.

Вони, я думаю, планують якесь нове “пакетування” мобілізованих. Ми до цього готові” .