Там є мізки? Дві підлітки 12 і 14 років влаштували ГАНЕБНИЙ танець на цвинтарі, на могилах і надгробних хрестах… Поліція зайнялась

У Дніпрі підлітки влаштували цинічну фотосесію на одному з міських цвинтарів. Троє дівчат залазили на хрести та надгробні пам’ятники, роблячи при цьому фото та відео.

Фотосесія виявилася “успішною”: після публікації відео та фото до батьків підлітків прийшла поліція, на них буде складено адмінпротоколи за неналежне виховання дітей. Про це повідомляють місцеві паблики та ЗМІ.

У Дніпрі три дівчинки віком 12-14 років влаштували фотосесію на одному з міських цвинтарів.

“Підлітки влаштували тусовку на цвинтарі. Дівчатка вилазили на пам’ятники і знімали все на відео. Поясніть своїм дітям, що це не круто”, – пише “Х*йовий Дніпро”.

Із закликом до батьків дівчаток взятися за їх виховання звернулися також автори каналу “Дніпро оперативний”.

Тим часом відзняті фото та відео самі дівчатка опублікували у соцмережах. Там його й побачили поліцейські

“Поліцейські ювенальної превенції встановили, що подія сталася 5 квітня на цвинтарі на вул. Березинська, місто Дніпро. З’ясувалося, що неповнолітні на відео – мешканки Дніпра у віці 12,13 та 14 років. Співробітники сектору ювенальної превенції Дніпровського РУП за участю батьків провели дітьми профілактичні бесіди”, – повідомив дніпровський сайт Gorod.dp.ua.

За даними видання, тепер щодо батьків дівчаток буде складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Вони вже і встигли записати сопливі вибачення: