“Тепер любити Росію стало дуже дoрого”: в Німeччині рoсіянина-пенсіонера штpафанули на півтори тиcячi євpо за вимахування триколором і прoроcійcькі гаcла. Відео

У Німеччині оштрафували росіянина-пенсіонера, який прийшов на український мітинг із триколором та кричав проросійські гасла. Сума штрафу склала майже 1,5 тис. євро.

Про це розповів сам чоловік, виклавши в мережу відеозвернення, зняте на фоні прапора РФ. Він поскаржився, що розмір штрафу втричі більший за його пенсію.

“Любити Росію в Німеччині стало дуже дорого. Цей ватний німецький дідусь пішов з російським прапором на демонстрацію українських біженців. Трохи покричав проросійські гасла, за що поліцейські йому влупили штраф майже в півтори тисячі євро. Це три його пенсії, скаржиться дідусь”, – відреагував український журналіст Андрій Цаплієнко.

Раніше посол України Олексій Макєєв закликав Німеччину не приймати громадян Росії, які втекли від мобілізації. За його словами, уклоністи загрожують безпеці як самої Німеччини, так і українців.

Джерело Obozrevatel.