Tepmiново! Диктатор злетів з котушок і в екстреному порядку вводить воєнний стан. Тепер почнеться “особливий режим” на окуповани територіях

Російський диктатор Володимир Путін запровадив військовий стан в окупованих частинах Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Про своє рішення він заявив під час засідання Ради безпеки РФ 19 жовтня, передає Апостроф.

За словами глави країни-агресора, так звані “глави регіонів” “будуть наділені додатковими повноваженнями для забезпечення безпеки”.

Також Путін додав, що в його указі “буде передбачено кілька рівнів реагування на ризики, що виникають у сфері безпеки”.

путінський “воєнний стан” вводиться з опівночі і передбачає:

  • Заборона на виїзд громадян за межі країни.
  • Евакуацію об’єктів господарського, соціального та культурного призначення, а також тимчасове відселення мешканців у безпечні райони.
  • Введення особливого режиму в’їзду та виїзду на територію, а також обмеження свободи пересування нею.
  • Залучення громадян до виконання робіт для потреб оборони, ліквідації наслідків застосування противником зброї, відновлення об’єктів економіки.
  • Вилучення необхідного для потреб оборони майна в організацій та громадян з подальшою виплатою державою його вартості.
  • Введення військової цензури у сфері комунікацій, а також контролю за телефонними переговорами.

Водночас військовий оглядач та головний редактор “Апострофа” Денис Попович вважає, що такі дії Путіна по суті для нас нічого не змінюють.

“Ми повинні звільнювати наші території і надалі. Це захід передусім проти тих, хто проживає на цих територіях. Очевидно буде обмежена свобода переміщення і під цим “соусом” посилена робота з мобілізації наших же громадян до лав російської армії.

Найбільша загроза виникла для тимчасово окупованих районів Херсонської та Запорізької областей. Безумовно, це ще один військовий злочин путінського режиму, який повинен мати відповідну міжнародну реакцію”, – сказав він.