“Терміново в аптеку!”: Андрій Данилко поставив на місце російського пропагандиста Соловйова

Виконавець Андрій Данилко, більш відомий в амплуа Вєрки Сердючки, з гумором відповів російському пропагандисту Володимиру Соловйову, який назвав його “гаденям” за виконану пісню “Батько наш Бандера”.

Український шоумен звернувся до “журналіста” Адольфович (натякнувши на нацистського лідера Німеччини Адольфа Гітлера), а також порадив йому випити пігулки від шизофренії.

Відповідний пост з’явилася на Instagram-сторінці Сердючки. Знаменитість зробив колаж з обкладинок відео Соловйова, де той обурювався його поведінкою. В одному з таких роликів пропагандист звернувся до Данилка зі словами: “Пішов геть із Росії, гаденя”.

Соловйова, очевидно, не на жарт розлютила пісня про Степана Бандеру, адже він закликав російських бізнесменів не замовляти виступи Сердючки.

“От якщо хоч один російський олігарх, підприємець, продюсер хоч копійку Сердючці дасть… І не треба казати: “Ой, та він добрий хлопець”. Тут хтось із наших зірок почав виступати, мовляв, та що тут такого… Усіх на олівець треба взяти”, – обурювався Соловйов у своєму шоу.

Данилко відповів пропагандисту, написавши: “Володимире Адольфовичу, терміново в аптеку!” – і вказав на картинку з таблетками, які вживають від шизофренії.

У коментарях фоловери шоумена з різних країн підтримали його позицію. Свою підтримку також висловили українські зірки, серед яких Леся Нікітюк, Володимир Остапчук, Злата Огнєвіч.