Терпець урвався! До мене тут дійшли чутки зі ЗМІ та соцмереж, про те, що в частини наших бійців немає достатньо засобів індивідуального захисту

Президент України Володимир Зеленський попросив головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного провести перевірки через проблеми з забезпеченням армії.

Про це він сказав у вечірньому відеозверненні, опублікованому у Telegram, передає Еспресо.

“Попросив сьогодні головнокомандувача Збройних Сил України дуже уважно поставитися до повідомлень у ЗМІ та в соцмережах про те, що в частини наших бійців немає достатньо засобів індивідуального захисту”, – зазначив президент.

За його словами, доповіді, які він отримаує, суттєво відрізняються від того, що обговорює суспільством.

“Я очікую перевірки логістики в армії – перевірки того, що постачається, і того, як розподіляються засоби індивідуального захисту. На сьогодні всім, хто перебуває в зонах бойових дій, повинно вистачати всього необхідного для захисту. Держава забезпечує таке постачання”, – підсумував Зеленський.

Раніше, на запитання про те чи закінчується зброя президент відповів, що українці воюють на своїй землі, яка хоч і окупована російськими загарбниками. Зеленський запевнив, повідомлення про те, що в України закінчується наввіть звичайне озброєння, не відповідають дійсності.

“У нас достатньо зброї, проте недостатньо тієї зброї, яка діє на ту дистанцію, яка нам потрібна та важлива. Нам необхідно зменшити перевагу Росії в техніці. У нас недостатньо броньованої техніки, саме через це ми втрачаємо людей, – пояснив президент України.