Тільки що Путін і Росія своїм цинічним рішенням шoкyвaлa не лише Україну а й цілий світ! Цим рішенням перейдені всі можливі й неможливі червоні лінії…

Депутати фракції партії “справедлива росія — за правду” внесли до державної думи рф законопроект про визнання України “терористичною державою”, ввівши для цього в російське законодавство поняття “терористичне держава” і “держава — спонсор тероризму”. Про це пишуть росЗМІ з посиланням на політичний реліз.

Про це повідомляє інтернет видання День-Пряма мова з посиланням на ТАСС.

“Майно, що належить громадянам держави, визнаної терористичним, має конфіскуватися і звертатися до доходу Російської Федерації для відшкодування збитків постраждалим від дій влади такої країни. Аналогічні заходи пропонується вживати щодо країн — посібників тероризму”, – йдеться у тексті законопроекту.

Нагадаємо, надзвичайний і повноважний посол США в Україні Бріджіт Брінк заявила, що США розглядають можливість оголошення Росії країною-спонсором тероризму, проте це питання потребує ретельного аналізу.

Андрій Смолій:

До так званої «держдуми» рф внесли законопроект про визнання України “терористичною” державою

“США та інших посібників Зеленського ми пропонуємо визнати державами-спонсорами тероризму. Щодо таких країн у рамках нашого законопроекту повинні застосовуватися ті самі заходи, що й проти терористичної держави”, – пише ініціатор законопроекту сєргєй міронав.