Тридцять років ми терпіли це божевілля. Досить! Після війни на всі керівні посади необхідно поставити тих, які є Героями і воювали

Професор Київського національного унівреситету, професор Петро Масляк висловив пропозицію щодо успішної побудови влади в Україні після перемоги у війні.

“Ну що ж. Беремо приклад з Ізраїлю. Після війни на всі керівні посади необхідно поставити тих, які є Героями і воювали з московитами-андрофагами.

Це аксіома, тобто річ, яка не потребує доведення. А там є дуже успішні і дієві люди для всіх галузей економічного і суспільного розвитку.

Стратеги, тактики, ті, які успішно постачали армію, виробляли для неї потужну зброю, виготовляли форму і амуніцію. Нині в нашій армії представлені всі шари суспільства: від оперних співаків до вчителів, від професорів до айтішників, від лікарів до спортсменів, від фермерів до логістиків.

Ось вони і мають очолити всі сфери суспільного життя України після війни. А вся ця верховна зрада, всі ці “надзіратєлі”, всі ці абсолютно провальні “менеджери” мають йти геть. Тридцять років ми терпіли це божевілля. Досить! Слава Україні!”

Petro Maslyak

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.