Тривожні новини на ранок: Окупаційні війська захопили ще два населені пункти

Російські окупанти 23 червня мали успіх на Сєверодонецькому напрямку. Там загарбники захопили населені пункти Лоскутівка і Рай-Олександрівка.

Про це свідчать актуальні дані Генерального штабу ЗС станом на ранок 23 червня, передає 24tv. Також окупанти не полишають спроб захопити сам Сєвєродонецьк.

Після захоплення Лоскутівки та Рай-Олександрівки ворог також продовжив штурм у напрямку Сиротиного. Загарбники готуються форсувати річку Сіверський Донець.

Тим часом на Слов’янському напрямку угруповання агресора зосереджують основні зусилля на покращенні тактичного положення та виявленні слабких місць в обороні наших військ.

“Ворог намагається створити умови для відновлення наступу в напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов’янськ. Для того, щоб перегрупуватися у районі міста Ізюм, противник перемістив до двох танкових підрозділів. Окупанти планують застосувати важкі вогнеметні системи на Слов’янському напрямку”, – зазначили у Генштабі ЗCУ.

На Донецькому напрямку противник намагається встановити повний контроль над містом Сєвєродонецьк. Також окупанти намагаються оточити наші війська у районі Лисичанська.

Як відомо, у Сєвєродонецьку продовжуються штурмові дії з великою інтенсивністю артилерійських та авіаобстрілів, повідомив голова Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко.

«Є велика інтенсивність артилерійських та авіаобстрілів. В Сєвєродонецьку продовжуються штурмові дії. Обстрілюються промзона, житлова забудова біля промзони. В місті тривають вуличні бої», – сказав він в ефірі національного телемарафону.