Це буде сенсація на цілий світ!! Зверніть увагу на ліву руку кремлівського диктатора: ще недовго

Хочу звернути вашу увагу на цікаву деталь: На першій світлині вже покійна Королева Елізабет ІІ вітає нинішню Прем‘єр-міністра Великої Британії Ліз Трасс з обранням.

На світлині можна помітити чорну пляму на руці Її Величності. Це було захворювання переферійних судин, яке і потягнуло за собою смерть Королеви. До такого висновку дійшла, зокрема, австралійська лікарка Деббі Коен-Джонс, яка «напророкувала» смерть Королеви у найближчі дні після оприлюднення цієї світлини. Так і сталося…

На другій світлині – Путін під час сьогоднішнього Совбєза. Зверніть увагу на його ліву руку. Там така ж чорна пляма.

Про те, що Путін хворий – відомо давно, а зараз це вже просто неможливо приховати. Онкологія, а на додачу ще купа захворювань, по-перше призвела до різкого погіршення зовнішнього вигляду Путіна, по-друге до помітних порушень фізіомоторики, по-третє, до тотального погіршення психоемоційного стану, ну і, як наслідок, до порушення роботи серцево-судинної системи.

Я – не Нострадамус, не оракул, не окультист і не шаман, який вам тут зараз почне накидувати дати і обнадіювати. Я просто керуюсь логікою і власними спостереженнями. Путін ненадовго.

Назар Приходько

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.