Це кап*ць! В Британії повідомляють, що в найближчі кілька годин, наш друг Борис Джонсон може піти у відставку

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон може піти у відставку на тлі масових відставок членів уряду. На Даунінг-стріт готують заяву про відставку прем’єр-міністра.

При цьому Джонсон продовжуватиме виконувати обов’язки глави уряду до формування нового кабінету міністрів. Про це повідомляє Sky News.

“Борис Джонсон іде у відставку. Представник уряду сказав: “Сьогодні прем’єр-міністр зробить заяву для країни”. Окремо прем’єр-міністр поговорив із головою Комітету 1922 року сером Гремом Бреді.

Він сказав, що піде у відставку, і новий лідер Консервативної партії має бути призначений на момент партійної конференції у жовтні, повідомило джерело на Даунінг-стріт”, – пише видання.

Цю інформацію підтверджує і видання ВПС, повідомляє Obozrevatel.

“Як ми й повідомляли, сьогодні Борис Джонсон піде з посади лідера консерваторів і залишиться прем’єр-міністром до осені. Сьогодні Джонсон публічно оголосить про свою відставку. Представник №10 сказав: “Сьогодні прем’єр-міністр зробить заяву країні”, – зазначає видання.

За даними The Guardian, рішення піти у відставку Джонсон ухвалив сьогодні, 7 липня, близько 8:30 ранку – після розмови з головою консервативного комітету 1922 року Гремом Бреді.