Це кiнець! Українці не зобов’язані платити за те, чим не кoристуються: оплата за доставку та транспортування газу має бути скасована – опублікована петиція

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України було опубліковано петицію№22/120328-еп з вимогою скасувати оплату за доставку та транспортування газу.

Ініціативу висунув Книжник Петро Володимирович.

Ми мешканці України, вимагаємо негайного скасування оплати за транспортування та доставку газу! Українці не зобов’язані платити за те, чим не користуються – наголошує автор У деяких людей автономне опалення і до газу не мають жодгого відношення. То чому людина повинна платити за те, чого не має? Навіщо платити за те, чим не користується?? Проголосувати за дану петицію ви зможете ТУТ.

Просимо терміново підтримати петицію про відміну платіжки за транспортування газу: Підтримати петицію👇

Люди в приватних будинках самі собі газ до хати ввели і ще повинні платити? Газові служби самі повинні надавати послуги і благати людей купувати у них ці послуги… Хто поверне кошти людей, які кілометри труб вели до оселі? На наш погляд уряд умисно обдирає людей, цими примусовими оплатами.

Ви як влада повинні реагувати на запити людей! Наразі триває збір підписів. Для розгляду петиції треба набрати мінімум 25 тисяч голосів. Проголосувати за дану петицію ви зможете ТУТ.

Враховуючи суспільний резонанс і обурення людей щодо встановленої так званої палти за транспортування газу – кращого подарунку для українців в разі набрання 25 тис підписів і одобрення Президентом петиції і годі очікувати!

Нагадаємо, що віднедавна споживачі мають платити окремим рахунком за розподіл (доставку) газу. Тариф на розподіл (доставку) — це вартість гарантованої доставки кубічного метру газу до споживача. Тариф — єдине джерело фінансування газорозподільних мереж та оператора ГРМ