“Це неможливо!”: Переможець “Битви екстрасенсів” розклав перед собою карти, і розповів про небезпечні моменти для “головного” з Кремля

Переможець “Битви екстрасенсів” розклав перед собою карти, і розповів про три небезпечні періоди, “головного” з Кремля: “Про одужання я не кажу. Це неможливо!”

“Мова про одужання не йде”: переможець “Битви екстрасенсів” побачив по картах, хто прийде після “нього” на “трон” в росії.

Нинішній російський президент не зможе досидіти до кінця свого терміну в “троні”

Таку думку висловив в інтерв’ю переможець 16-го сезону “Битви екстрасенсів” Сурен Джулакян, розклавши перед собою карти.

“Карта “Туз небес” свідчить, що у “нього” дійсно є серйозні проблеми зі здоров’ям. “Мечі” – це завжди хірургія, тобто опеpація. Є мрія продовжити йому життя на 5-6 років. Мова про одужання вже не йде. Але за фактом у нас випала карта “13 аркан відхід у інший світ”. Тобто кінець неминучий”, – пояснив Джулакян

За словами переможця “Битви екстрасенсів”, у “нього” буде три небезпечні періоди.

“Він може покинути цей світ і в перший рік, і в другий і в третій. Я так думаю, що максимум йому жити — 5 років. Він не добуде до кінця свій президентський термін. І до влади точно прийде інша людина – сильна, пробивна, молода” – запевнив Сурен Джулакян.

Все буде Україна!