“Це обовʼязково станеться”: Офіцер ЗСУ повідомив, коли буде повторний напад з Білорусі

Диктатор Володимир Путін розуміє, що програє розпочату ним криваву війну в Україні і в нього залишився один аргумент – ядерна зброя.

Про це заявив офіцер Збройних сил України Ігор Лапін в ефірі телеканалу “Еспресо”, передає ТСН.

На його думку, повторний наступ росіян з території Білорусі є цілком реальним і статися це може, коли війська РФ будуть істотно програвати ЗСУ.

“Я переконаний, що буде повторний наступ з Білорусі. Щойно наші війська будуть звільняти великі міста, наприклад Херсон, це обовʼязково станеться. Це ж саме стосується і Луганщини з Донеччиною.

Це потрібно росіянам, щоб відвернути увагу наших сил й розтягнути тили української армії. Путін розуміє, що програє цю війну і в нього залишився один аргумент – ядерна зброя”, – сказав Лапін.

Крім того, офіцер ЗСУ висловився щодо мобілізації у РФ. Він переконаний, що попри заяви Кремля, мобілізація у РФ буде тривати.

“Путін сказав, що припиняє мобілізацію. Однак він бреше. Він завжди це робить. Мобілізація у РФ буде продовжуватись. Питання лише в тому, як вона буде проходити.

Чим будуть годувати та в що одягати мобілізованих. Також таку кількість мобілізованих потрібно десь розмістити, а їхня дислокація є законними цілями для України”, – пояснив Лапін.