Це Олексій та врятована ним кішка з вогню «Азовсталі». Вчора хлопець загинув під час розправи окупантами у колонії в Оленівці. Росіяни їх просто цілеспрямовано вбили…

Це Олексій та врятована ним кішка з вогню «Азовсталі». Вчора хлопець загинув під час розправи окупантами у колонії в Оленівці.

Про його смерть повідомляють самі росіяни. Хочеться вірити, що це якась помилка, обман. Але війна забирає найкращих.

В мирному житті Олексій рятував тварин і цій кішці пощастило зустріти саме його. Хлопець колись мав свій міні-притулок і рятував пітонів та рептилій.

Працював у «Притулку для диких тварин» і навіть несучи службу у Маріуполі рятував там тварин. Ніколи, ніколи про це не забудемо. Не пробачимо і обов’язково помстимося.

По фотографіям для упізнання з Оленівки ясно, що Олексій та інші хлопці загинули не від обстрілу і навіть не від вогню. Росіяни їх просто цілеспрямовано вбили.

Це зробили конкретні люди, але разом із ними десятки мільйонів росіян, які підтримують геноцид, війну і вбивство. Вони так хочуть залякати примусити капітулювати, але отримають ще більший спротив. Прокляті кати.

Олександр Тодорчук

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.