Це повне фіаско!!! Пропагандони “поплили” – це початок кінця! Відомий український активіст показав, як ламається роспропаганда на тлі успіхів ЗСУ

Відеоблогер Сергій Стерненко наочно показав, як ламається вся російська пропаганда на тлі успіхів ЗСУ. Український громадський діяч, автор і ведучий YoиTиbе-каналу Stеrnеnko з мільйонною аудиторією зняв відео, в якому показав уривки з останніх російських пропагандистських шоу.

Слухаючи, що кажуть путінські журналісти після поразок армії РФ в Україні, Сергій Стерненко зробив один простий висновок: вся російська пропаганда ламається та сипеться у нас на очах.

“На фронтах все стабільно погано для російських окупантів, тому що наші воїни крок за кроком впевнено звільняють нашу землю. І чим більше з’являється деокупованих міст і сіл, тим гірший настрій у росіян. Їм тепер дуже тривожно. Тривожно навіть самiй Скабеєвій, яка зазвичай на чорне говорить біле і стверджує, що Росія лише перемагає”, – сказав Стерненко.

Сьогодні Ольга Скабеєва в ефірі прямо говорить про те, що все йде дуже тяжко і треба триматися. Також вона заявляє, що на фронті є “нюанси”. Власне ці “нюанси” (постійні поразки російської армії) пропагандисти не можуть пояснити своєму народу.

Існує версія, що ЗС РФ нічого не можуть зробити з Україною, тому що вони слабші, ніж ЗСУ. У пропагадистських шоу вже прямим текстом йдеться про те, що російські війська не можуть перемогти, бо їм протистоїть дуже сильна армія.

“Але росіянам зазвичай неприємно чути, що ЗСУ сильніше, ніж російська армія, тому пропагандисти починають вигадувати нові версії. Наприклад, Симоньян каже, що в усьому винне Міністерство оборони та Генштаб РФ і потрібно там терміново проводити кадрові зміни”, – зазначив відеоблогер.

Деякі ж росіяни взагалі почали звинувачувати у всьому Володимира Путіна. Тепер до них дійшло, що він, виявляється, всім брехав, коли говорив “все йде за планом”.

Доходить навіть до критики псевдореферендумів та підписання Путіним указу про приєднання до РФ окупованих українських територій. Виявляється, росіяни ніяк не можуть зрозуміти, як можна приєднувати до Росії те, що ще не захопили.

“Хочу підкреслити, що такого на російському телебаченні ще ніколи не було, – заявив Сергій Стерненко, – щоб Путіна і його рішення прямим текстом критикували. Це свідчить про цікаві зміни всередині Росії. Але набагато частіше критикують “поганих бояр”, які його переконали почати спецоперацію. На цьому тлі довіра падає не лише до Путіна, а й до російської армії”.

Але найприємніше полягає в наступному: не знаючи, як пояснити поразки російської армії, пропагандисти вже намагаються підготувати росіян до того, що в цій війні їм взагалі не варто чекати будь-яких перемог.