Це просто неймовірно! Найкращий друг України Борис Джонсон оприлюднив щемливе відео з маленькою українкою, яка заспівала гімн

Велика Британія всіляко підтримує Україну в боротьбі з російським загарбником. Прем’єр Борис Джонсон особисто виявляє чималу захопленість українським народом.

Так, цього разу він опублікував відео, на якому маленька українка – Меліса Когут, заспівала гімн України, повідомляє 24 канал.

Вона виконала його поряд з Борисом Джонсоном, який був у захопленні від талановитої україночки.

Велика Британія всіляко підтримує Україну в боротьбі з російською агресією. Прем’єр Борис Джонсон неодноразово заявляв, що його країна допоможе українцям перемогти Путіна. І, за словами Джонсона, перемога точно буде за Україною – він заявив, що ще ніколи не був настільки впевнений у перемозі України.

Натомість українці висловлюють захоплення мужністю та щирістю Бориса Джонсона. Пишуть слова подяки у соцмережах та навіть перейменовують вулиці на честь прем’єр-міністра Великої Британії.

Джонсон зазначив, що в знак солідарності з українським народом Велика Британія знову відкрила своє посольство у Києві. Крім того, за його словами, королівство продовжить вводити нові санкції проти російських військових.