Це справжнє свято! Ще вчора ніхто не міг повірити, що все відбудеться так швидко: Не сьогодні завтра Херсон будуть звільняти, лінія фронту просунулась на понад 10 кілометрів

Підрозділи Збройних сил України наблизилися до кордонів Херсона, а лінія фронту на Запорізькому напрямку просунулась на понад 10 кілометрів.

Про це повідомив мер окупованого Мелітополя Іван Федоров, передає Апостроф.

За його словами, якщо ситуація на фронті успішно складатиметься для української армії – ЗСУ можуть звільнити Херсон протягом кількох тижнів.

“На сьогоднішній день наші ЗСУ суттєво просунулися і перебувають на кордонах Херсона. Я впевнений, що найближчими тижнями місто буде звільнене нашими героїчними військовими”, – продовжив Федоров і додав, що схожа ситуація на фронті зараз відбувається на Мелітопольському напрямку.

Мер окупованого міста стверджує, що збільшення постачання західного озброєння наближає перемогу України у війні проти Росії. Федоров також заявив, що оприлюднює інформацію з фронту для підняття духу громадян, які зараз змушені жити на тимчасово непідконтрольних Києву територіях.

“Вже більш ніж на 10 кілометрів просунулися від Запоріжжя у бік Мелітополя наші ЗСУ.

Сподіваюся, найближчим часом його (західного озброєння – ред.) буде достатньо для того, щоб деокупувати наші окуповані міста та врятувати наших мешканців. Віримо у ЗСУ”, – підсумував Федоров у відеозверненні